طراحی ، تولید و ارائه نرم افزار جامع مدیریت ارتباط با مشتریان CRM کارساز
CRM چیست ؟ - مشخصات محصولات - سئوالات متداول - لیست قیمت ها - شیوه خرید
با بیش از سه سال تجربه در طراحی و پیاده سازی CRM در بازار ایران
 
سئوالات متداول  
محصول فارسی سازی شده یا تولید خودتان است ؟
محصول تماما توسط تیم شرکت داناروش طراحی ، تولید ، ارائه و پشتیبانی میگردد.

مهمترین تمایز شما در قیاس با سایر نرم افزارهای مشابه چیست ؟
به نظر ما تمامی نرم افزارهای موجود در این حوزه خوب و کارا هستند. بدیهی است قابلیتهای هر نرم افزار با توجه به بازار هدف تعیین شده برای محصول نهایی قابل ارزیابی است و چنانچه مشتری امکانات بیشتری بخواهد در بازار برای اغلب سلائق نرم افزار موجود است . اما برای پاسخ به این سئوال از چند منظر میتوان به تفاوت و تمایز نگاه کرد. در خصوص نرم افزارهای مشابه خارجی شاید مهمترین تمایز پشتیبانی و توسعه توسط یک شرکت ایرانی باشد و نگاهی که به خصوصیات و شرایط بازار ایران داشته ایم.
در قیاس با سایر نرم افزارهای تولید شرکتهای ایرانی نیز تلاش کردیم یکپارچگی اطلاعات را در یک سیستم جامع فراهم سازیم تا مشتری بدون نگرانی از جزیره ای شدن سیستم های اطلاعاتی خود انتظارات و نیازهای روزانه کسب و کار خویش را از یک شرکت طلب کند که بدون شک هم در هزینه ها و هم در کاهش پیچیدگی های مرسوم تاثیر بسزایی خواهد داشت.
در حوزه قیمت گذاری نیز بنظرمان میتوانیم فاصله رقابتی خوبی با سایر شرکتهای و همکاران محترم ایجاد کنیم و مشتری نگران پرداخت هزینه های بالاتر و سربارهای بعدی نباشد.
از سوی دیگر محصول قابل ارائه تماما توسط تیم کارشناسی قوی و خوشنام و با صرف وقت بسیار در جمع آوری نظرات مشتریان بازتولید شده است و تنها به ایجاد نقاط قوت محدود در قیاس با چند نرم افزار خوشنام ایرانی و خارجی بسنده نکرده ایم.
در خصوص نسخه تعاملی بنظر میرسد این نخستین محصول ایرانی باشد که مانند پورتال مشتریان در قالب یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به این مفهوم پرداخته است. در ارزیابی و قیاس یک نرم افزار با سایر نمونه های موجود بهتر است پارامترهای متنوع و مهمی همچون قیمت ، کمیت ، کیفیت تولید ، شرکت تولید کننده یا ارائه دهنده و... در کنار هم مورد دقت و ارزیابی قرار دهید تا نتیجه برای تصمیم گیری نهایی قابل اعتمادتر باشد.

شیوه پشتیبانی نرم افزار را توضیح دهید ؟
پشتیبانی محصول به چند شکل ارائه میگردد. از جمله : پاسخگویی آنلاین از طریق چت ، پاسخگویی تلفنی ، اعزام کارشناس در محل مشتری ، امکان حضور مشتری در محل شرکت

آیا امکان توسعه و سفارشی کردن محصول وجود دارد ؟
بلی ، شما میتوانید لیست درخواستهای خود را به صورت مکتوب برای بخش فروش ارسال فرمائید تا پس از بررسی اولیه و رفع ابهامات احتمالی ، همکاران ما با آگاهی نسبی میزان نفر ساعت و ریسکهای انجام این تغییرات به شما اعلام نمایند.

ارتباط با سایر نرم افزارهای مشتری چگونه خواهد بود؟
در صورت نیاز قابل بررسی خواهد بود و مانند شیوه سفارشی کردن محصول میباشد. البته شرط اول این خدمات ، وجود ارتباط و در دسترس بودن و همکاری تیم تولید محصول مورد نظر شما با تیم تولید ما خواهد بود. بطور مثال اگر بخواهید برای سیستم حسابداری خود برخی اطلاعات را ارسال کنیم امکان پذیر است اما بشرطی که نرم افزار حسابداری شما اجازه فراخوانی فایل اسناد حسابداری را به ما بدهد.

هزینه کاربران جدید چگونه محاسبه خواهد شد ؟
در نسخه تحت وب ، بسته به نسخه ای که خریداری کرده اید ، تعداد کاربران همزمان مشخص و محدود میشوند و شما میتوانید بر اساس نیازهای خود و برای بازه های زمانی مشخص مجوز افزایش کاربران همزمان را از شرکت خریداری نمائید. این هزینه روی بهای پایه خدمات پس از فروش محصول تاثیری نخواهد داشت.

اگر قرارداد پشتیبانی خود را تمدید نکنیم چه اتفاقی ممکن رخ دهد ؟
در شیوه پاسخگویی آنلاین و تلفنی تغییری رخ نخواهد داد و همکاران ما تا مدت 2 سال پس از انقضای قرارداد پشتیبانی بازهم پاسخگویی سئوالات شما خواهند بود اما پس از اتمام قرارداد پشتیبانی دیگر امکان ارتقای محصول را ندارید . هر زمان بخواهید از قابلیتهای نسخ جدید استفاده کنید بایستی معادل هزینه ارتقای نسخه خود به نسخه جاری را بپردازید.

آیا امکان خرید سیستم بصورت پکیج وجود دارد ؟
بلی . شما میتوانید بنا به انتخاب خود زیر سیستمها را تعیین و خریداری نمائید. اما فراموش نفرمائید برخی قابلیتها به زیرسیستمهای دیگر مرجع خود نیاز دارند و بطور مثال اگر شما زیر سیستم عملیاتی را نداشته باشید نمیتوانید به صرف داشتن زیرسیستم تحلیلی از وضعیت فاکتورها و فروش خود مطلع شوید.

امکان ارتقای نسخه وجود دارد ؟
بلی . شما میتوانید هر زمان نسخه فعلی خود را ارتقا داده و فقط هزینه ارتقای آن زیر سیستم را میپردازید. البته قصد داریم تا جائیکه مقدور باشد در آینده نزدیک تخفیف های ویژه برای ارتقای مشتریان منظور کنیم.

هزینه آموزش در محل مشتری چگونه محاسبه خواهد شد؟
به ازای هر جلسه حداکثر 2 ساعته مبلغ 30.000 هزار تومان . اگر بصورت یک روز کامل 5 ساعته باشد معادل 50.000 هزار تومان محاسبه خواهد شد. برای مشتریان با فاصله بیشتر از 10 کیلومتر از دفتر خدمات پس از فروش ، هزینه ایاب و ذهاب بصورت رفت و برگشت و بر اساس تعرفه آژانس بر عهده مشتری خواهد بود.

شیوه به روزرسانی محصول چگونه است ؟
بصورت پیش فرض هر ماه یک نسخه ارتقا خواهیم داشت اما چنانچه نیاز باشد و در فواصل زمانی کمتر نیز نسخه های جدید یا اصلاحی تولید گردد به اطلاع مشتریان خواهیم رساند و میتوانند از طریق درگاه مشتریان نسخه خود را به روزرسانی کنند.بازگشت به صفحه اول
 
 
همکاران تجاری ما
آخرین اخبار و رویدادها
 
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت داناروش است.
بازگشت به صفحه اول | ثبت نام در سامانه | ورود به سیستم